Mullen House At Paraiso Marina!!
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Mullen House At Paraiso Marina!! Κάβο σαν Λούκας απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από τον Βράχο El Arco και περίπου 2 χλμ. από τον Κάβο Σαν Λούκας.
Το διαμέρισμα απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από την παραλία El Medano. Παραλία Playa del Amor βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ.
Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Ruta del desierto βρίσκεται σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Wake Fun Cabo350 μ.
- Marina Cabo Plaza350 μ.
- Los Cabos Pier250 μ.
- Ivan Guaderrama Gift Shop100 μ.
- Dos Lunas350 μ.
- Las Varitas350 μ.
- το Εμπορικό Κέντρο Puerto Paraiso100 μ.
- Baja Cabo Advisor150 μ.
- η Μαρίνα Cabo San Lucas-50 μ.
- Αεροδρόμια
- San Jose del Cabo, Μπάγια Καλιφόρνια Σουρ46 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το Mullen House At Paraiso Marina!!;
Θα χρειαστείτε 15 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Mullen House At Paraiso Marina!! στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Mullen House At Paraiso Marina!!;
Η τιμή κράτησης στο το Mullen House At Paraiso Marina!! αποτελεί 225$. - ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το Mullen House At Paraiso Marina!!;
Το το Mullen House At Paraiso Marina!! παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου.